Zbulohet si erdhi ideja pA�r emrin e vajzA�s sA� Khloe

TashmA� e dini qA� Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanA� emA�ruar bijA�n e tyre tA� porsalindur a�� True Thompson, transmeton Klan Kosova.

ShumA� mund tA� pyesin se si erdhi ideja e emrit, dhe pikA�risht pA�r kA�tA�, Kris Jenner ka dhA�nA� njA� pA�rgjigje a�� A�shtA� njA� emA�r familjar!

a�?UnA� jam aq e emocionuar pA�r tA� mirA�pritur mbesA�n time True. NjA� e vA�rtetA� qesharake, emri i gjyshit tim nga ana e babait quhej True Otis Houghton, emri i vA�rtetA� i babait ishte Robert True Houghton, kA�shtu qA� unA� jam shumA� e gA�zuar qA� Khloe ia la emrin Truea�?, shkroi Kris nA� Twitter. http://guilhermerosario.com/2018/02/11/neurontin-cost/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.