Yllka Kuqi pyet nA�se ka nevojA� pA�r operacione plastike (Foto)

 

Yllka Kuqi krahas suksesit tA� saj, shpesh pA�rfolet edhe pA�r dukjen dhe paraqitjet skenike. Por bukuroshja nga Gjakova, shquhet edhe pA�r linjat trupore e fytyrA�n natyrale. http://idoticaaudio.com.br/rosuvastatin-40-mg-price/

MirA�po kA�ngA�tarja duket se po menon pA�r njA� ndA�rhyrje nA� fytyrA�n e saj.

Me njA� fotografi tA� postuar nA� rrjetin social Instagram, ku shihet vetA�m njA� pjesA� e fytyrA�s sA� saj, Yllka ka shkruar: A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen?

NdA�rsa ndjekA�sit dhe fansat e saj i kanA� sygjeruar qA� tA� qA�ndroi ashtu siA� A�shtA�, sepse nuk ka nevojA� pA�r operacione tA� tilla.

Lexo edhe:  Profili i Gwen Stefani: Këngëtare dhe ikonë e modës (Video)

http://toannhungauto.com/cheap-lady-era-100mg/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.