Yll Limani vjen me set të ri fotografik!

Këngëtari Yll Limani vazhdon të jetë një ndër artistët e rinj më të pëlqyer të momentit.

Këngët e tij numërojnë mijëra klikime në kanalin YouTube, ndërsa është vazhdimisht i kërkuar nga publiku në koncerte.

“Ty” është kënga e tij më e fundit, e cila është pëlqyer në masë të madhe nga fansat e tij.

Përveç projekteve në muzikës, së fundmi ai ka realizuar edhe një set të ri fotografik, imazhet e të cilit i ka ndarë me fansat në rrjetin social Instagram.

Ai vjen këtë radhë i buzëqeshur dhe në disponim, teksa shfaqet në një bluzë me ngjyrat kuq e zi.

Lexo edhe:  J.Lo performon pa të brendshme, e pabesueshme se si duket (Foto/Video)

Fotografitë në fjalë janë realizuar nga Norik Uka.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e tij nuk kanë munguar.

Lexoni edhe: