VozitA�sja godet motoA�iklistin nA� Nerodime a�� gjendja e tij e rA�ndA�

http://www.baitboatforsale.com/2018/02/generic-version-of-omnicef/ NA� fshatin Nerodime tA� Ferizajt dje pasdite ka ndodhur njA� aksident trafiku mes njA� veture dhe motoA�iklete.

VozitA�sja grua, ka goditur motoA�iklistin, sA� cilit i ka shkaktuar lA�ndime tA� rA�nda trupore, njofton policia, pA�rcjell Klan Kosova.

I lA�nduar A�shtA� duke vazhduar tA� trajtohet nA� QKUK nA� PrishtinA�, ndA�rkaq rasti thuhet se mbetet nA�n hetime

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.