Victoria Beckham feston ditA�lindjen

Djali i saj Brooklyn aktualisht A�shtA� duke studiuar nA� New York, pA�rderisa bashkA�shorti David ka udhA�time nA�pA�r tA�rA� botA�n, andaj edhe A�shtA� e vA�shtirA� pA�r Victoria Beckham qA� tA� ketA� tA�rA� familjen nA� njA� vend.

MegjithatA� ata u bA�nA� bashkA� ditA�n e hA�nA� nA� California pA�r tA� festuar 44 vjetorin e lindjes sA� Victorias.

Ajo ka ndarA� me ndjekA�sit e saj njA� fotografi bashkA� me djemtA� Brooklyn, Romeo dhe Cruz si dhe vajzA�n e saj Harper.

Natyrisht qA� e gjithA� familja kishin njA� dukje pA�rplot stil, ndA�rsa mbishkrimi i fotografisA� ishte a�?Nata e ditA�lindjes me zemrat e mia x ju dua shumA�a�?.

Lexo edhe:  ZA�vendA�sdrejtori i AKI-sA� s'shkon pA�r tA� raportuar para Komisionit pA�r gylenistA�t

I urojme njA� ditA�lindje tA� lumtur Victorias.

http://guilhermerosario.com/2018/02/11/college-essay-help/ http://ensantiago.es/combivent-online-pharmacy/ Loved up: She posted a separate snap with husband David, 42

Family fun: Victoria Beckham, 43, shared a pic of sons Brooklyn, 19, Romeo, 15, Cruz, 13, and her only daughter Harper, six, on Monday

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.