a�?UnA� pA� tya�? kA�nga mA� e re nga Enis Bytyqi

http://remontkorolyov.ru/buy-probalans/

AnA�tari i labelit “On Records”, Enis Bytyqi A�shtA� emA�r shumA� i dashur pA�r publikun.

Enisi kA�to ditA� vjen me projekt tA� ri, kA�tA� gjA� e ka bA�rA� tA� ditur pA�rmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

a�?UnA� pA�r tya�? mban titullin kA�nga e re nga kA�ngA�tari, e cila vjen e vizuelizuar edhe me videoklip, ndA�rsa trajleri i kA�ngA�sA�A�shtA� publikuar nA� Instagramin e Enisit.

Gjithashtu, ai ka bA�rA� tA� ditur edhe bashkA�punA�torA�t e tij nA� kA�tA� klip, e qA� janA� Irkenc Hyka dhe Petro Xhori.

KujtojmA� qA� a�?Sikur ajoa�?A�A�shtA� kA�nga e fundit nga Enisi, e lansuar gjatA� dhjetorit tA� vitit tA� kaluar.

Lexo edhe:  Edona prezanton Nurin (foto)

http://spravzhnja.in.ua/can-you-purchase-nasonex-over-the-counter

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.