Ultra Music Festival riktheu nA� skenA� Swedish House Mafia

Treshja ikonike e Swedish House Mafia, kanA� bA�rA� ribashkimin e tyre, qysh kur ata ndanA� rrugA�t nga njA�ri tjetri nA� vitin 2013.

Grupi u ribashkua me njA� debutim tA� tyre nA� SHBA, nA� Festivalin Ultra Music, njofton Klan Kosova.

Axwell, Steve Angello dhe Sebastian Ingrosso u shfaqen nA� skenA�n e festivalit para miliona adhuruesish, me njA� performancA� tA� zjarrtA�, momente tA� cilat kishin ngelur dikur pA�r tu shijuar vetA�m pA�rmes regjistrimeve nA� Youtube.

http://meleksjewels.com/?p=1470

Swedish House Mafia, zgjodhA�n njA� stil tA� veA�antA� tA� prezantimit tA� tyre A�ka bA�ri qA� meloditA� e tyre euforike, markat e hijshme dhe vendimet strategjike tA� mbesin ende nA� mA�ndjen e adhuruesve tA� muzikA�s elektro, njofton Klan Kosova.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.