Turqit heqin flamurin grek nga ishulli, rriten tensionet

http://thetreasurycopenhagen.com/cheap-lady-era-reviews/

Forcat detare turke kanA� ndA�rhyrA� nA� njA� ishull shkA�mbor tA� diskutueshA�m mes tyre dhe GreqisA� pA�r tA� ulur prej andej njA� flamur grek.

Lajmi A�shtA� nA� tA� gjitha mediat greke, tA� cilat i referohen njA� deklarate tA� kryeministrit turk Binali Yildirim, i cili tha se gjatA� ditA�s sA� sotme trupat turke kishin zbritur nA� ishull duke hequr prej aty flamurin grek

“NA� njA� ishull shkA�mbor, ishte vendosur flamuri grek. Forcat tona ndA�rynA� dhe bA�nA� atA� qA� duhej bA�rA� duke e hequr flamurin grek prej aty. FtojmA� GreqinA� tA� sillet si njA� komshi i mirA�”., u shpreh Yildirim, ndA�rsa deklarata A�shtA� shpA�rndarA� menjA�herA� nA� tA� gjitha mediat e rajonit pA�r shkak tA� klimA�s sA� tensionuar mes dy shteteve.

Lexo edhe:  Lindsay Lohan poston foto topless në Instagram (Foto)

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.