The Weeknd qan gjatA� performancA�s nA� Coachella 2018

 

NjA� prej kA�ngA�tarA�ve mA� tA� mirA� tA� momentit nA� botA�, The Weeknd, ka realizuar njA� performancA� tA� shkA�lqyer nA� festivalin Coachella 2018. http://toeictrainers.com/where-can-i-buy-amantadine/ http://905marketing.com/purchase-antivertigo/
The Weeknd pati performancA�n mA� tA� mirA� nA� karrierA� nA� festivalin i cili mbahet nA� Indi tA� KalifornisA�.

Mblodhi qindra mijA�ra adhurues nA� skenA�n gjigante tA� cilA�n e ndA�rtoi me pjesA� nga klipi i fundit i tij.

Dhe, pikA�risht A�shtA� kA�ngA�tari me zA� tA� veA�antA� ai qA� sA� fundmi tA�rhoqi vA�mendjen me albumin e tij a�?My Dear Melancholya�? ku disa prej kA�ngA�ve tA� tij u bA�nA� hite nA� ditA�t e para.

Lexo edhe:  The Weeknd publikon videoklipin e këngës “Starboy” (Video)

NA� njA� prej kA�ngA�ve tA� cilat i pA�rformoi, a�?Call Out My Namea�?, ai edhe ka qarA� nA� skenA�. Balada, ashtu si kA�ngA�t tjera besohet se janA� dedikim pA�r Selena Gomezin, ish tA� dashurA�n e tij.

Pos tjerash, ai performoi edhe kA�ngA�t tjera tA� reja nga albumi si a�?Hurt Youa�? dhe a�?I Was Never Therea�?, bashkA� me hitet e vjetra tA� tij.

The Weeknd ka qenA� shumA� emocional kohA�ve tA� fundit nA� projektet e tij pas ngjarjeve nA� jetA�n private.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.