ThaA�i takohet me kryeministrin e BullgarisA�

Presidenti i vendit, Hashim ThaA�i ka pritur sot nA� takim kryeministrin e BullgarisA�, Boyko Borissov.

GjatA� kA�tij takimi pritet tA� diskutohet edhe pA�r Samitin e Sofjes, raporton lajmi.net.

Pas takimit ThaA�i dhe Borissov do tA� mbajnA� njA� konferencA� pA�r media.

Kryeministri bullgar gjithashtu do tA� takohet edhe me kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin, Kadri Veseli.

http://trippafin.com/order-panmycin/ http://makeupbyana.pl/?p=8179 http://bursasoylem.com/2018/02/14/order-diabecon-himalaya/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.