Tentim vrasje nA� PrishtinA�

Policia e KosovA�s raporton se njA� i person pas njA� mosmarrA�veshje tA� mA�hershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikA� viktimA�n mashkull, njofton Klan Kosova.

Viktima ka pA�suar lA�ndime trupore dhe i njA�jti A�shtA� dA�rguar pA�r tretman mjekA�sor nA� QKUK.

I dyshuari A�shtA� arrestuar dhe me urdhA�r tA� prokurorit dA�rgohet nA� mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orA�s 12:40 nA� zonA�n industriale, PrishtinA�.

http://makeupbyana.pl/?p=7951

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.