Shikoni performancA�n e plotA� tA� Beyonces nA� Coachella

 

Beyonce ka realizuar njA� prej performancave mA� tA� suksesshme nA� karrierA�n e saj ditA� mA� parA� nA� festivalin mA� tA� madh nA� botA�, Coachella.

Festivali disa ditor i mbajtur nA� Kaliforni ka mbledhur qindra mijA�ra adhurues nga e gjithA� bota.

Ajo ndA�rroi disa herA� dukjen e saj nA� kA�tA� performancA� epike, duke u shfaqur secilA�n herA� mA� perfekt se tjetrA�n.

Bukuroshja po ashtu befasoi duke sjellA� grupin Destinys Child, vajzat eg rupit ku nisi karrierA�n.

Beyonce me njA� armatA� prej 100 valltarA�sh dhe bendit fenomenal, performoi pA�r rreth 105 minuta si asnjA�herA� mA� parA�.

Lexo edhe:  Arsyeja pse mungoi Beyonce në Emmy Awards? 

a�?Coachella, a jeni gatia�?, u shpreh Bey para se tA� nisA� setin a�?Crazy in Lovea�? me hitet tjera qA� pasuan si a�?Freedoma�?, a�?Formationa�?, a�?Sorrya�?, a�?Divaa�? etj.

ShumA� artistA� tA� tjerA� pA�rgA�zuan Beyoncen pA�r performancA�n e saj nA� kA�tA� festival.

http://hairclinixgroup.com/2018/02/14/compazine-generic-drugs/ http://www.loperaysimon.com/?p=4408

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.