Shaqiri starton pA�r Stoke City, nA� njA� ndeshje pA�r mbijetesA� nA� Premier LigA�

 

JanA� publikuar formacionet zyrtare nA� mes tA� West Ham dhe Stoke City. http://www.greifbar.info/how-much-paroxetine-is-too-much/

Skuadra e Xherdan Shaqirit sonte do tA� zhvillojA� njA�rA�n prej ndeshjeve mA� kruciale tA� kA�tij sezoni ku do tA� vendoset a do tA� qA�ndrojA� apo jo kjo skuadA�r nA� Premier LigA�.

Stoke do tA� jenA� mysfirA� tA� skuadrA�s londineze, West Ham, e cila po ashtu ende nuk e ka siguruar pjesA�marrjen nA� Premier LigA�.

Xherdan Shaqiri do tA� starton nA� kA�tA� ndeshje.

West Ham: Hart; Zabaleta, Ogbonda, Rice, Cresswell; Masauku, Noble, Kouyate, Fernandes; Joao Mario, Arnautovic

Lexo edhe:  Hughes zbulon të ardhmen e Shaqirit

Stoke City: Butland; Zouma, Shawcross, Martins Indi, Pieters; Allen, Badou; Bauer, Shaqiri, Ramadan; Diouf

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.