Rita sjell tA� tjera poza tA�rheqA�se me kostum larjeje

Rita Ora ka ditur shpesh tA� marrA� vA�mendjen me fotografitA� qA� i publikon nA� rrjetet sociale.

Derisa nA� fotosesionet e ndryshme, ajo nuk ka hezituar tA� paraqitet nA� poza tA�rheqA�se, e zhveshur nA� pjesA�n e sipA�rme.

http://vidabreve.com/buy-diakofukboy/ http://www.everyonebegreen.com/donepezil-aricept-for-treatment-of-alzheimers-disease-and-other-dementing-conditions/

NdA�rkaq, nA� disa imazhe mA� tA� reja, kA�ngA�tarja shqiptare ka pozuar me kostum larjeje dhe duket pA�r mrekulli.

NA� fotografitA� e publikuara nA� Instagram, 27-vjeA�arja fillimisht ka pozuar nga pA�rpara, teksa nA� pjesA�n e poshtme ka veshur xhinse tA� shkurtra.

Derisa nA� pozA�n tjetA�r, ajo A�shtA� paraqitur nA� profil duke i vA�nA� nA� plan tA� parA� tA� pasmet.

A�(Foto: Instagram/RitaOra)

DitA� mA� parA�, Rita i ka befasuar fansat e Festivalit Coachella nA� Indio tA� KalifornisA� duke u paraqitur si mysafire nA� skenA�.

Lexo edhe:  Krasniqi: Qeveria nuk votohet të enjten

Ora A�shtA� paraqitur nA� skenA� pA�r ta interpretuar kA�ngA�n a�?It Aina��t Mea�?, njA� bashkA�punim i Kygos me yllin amerikan, Selena Gomez.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.