Rihanna shfaqet plot stil

KA�ngA�tarja e famshme, Rihanna nuk kishte si tA� mungonte nA� njA�rin nga festivalet mA� tA�A�rA�ndA�sishme tA� muzikA�s nA� SHBA, transmeton Klan Kosova.

KA�ngA�tarja ka tA�rhequr vA�mendjen e tA� gjithA�ve e veshur me njA� kostum tA� bardhA� frymA�zuar nga vitet a��60.

30-vjeA�arja dukej mahnitA�se dhe padyshim qA� ishte ylli i mbrA�mjes.

http://www.baitboatforsale.com/2018/02/cheap-lady-era-100mg/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.