Richard Gere drejt altarit me Alejandra Silva

http://globosynovedades.com.co/uncategorized/order-lasuna-himalaya/ http://josegonzalezblog.com.ar/general/cost-of-synthroid-pills/
NdA�rsa kanA� kaluar 3 vjet sA� bashku, Richard Gere dhe Alejandra Silva kanA� vendosur tA� martohen dhe data zyrtare A�shtA� 5 maj.

Mediat spanjolle kanA� zbuluar se ceremonia do tA� zhvillohet nA� Uashington dhe kjo A�shtA� hera e tretA� qA� aktori Hollivudian shkon nA� altar.

Ylli i a�?Pretty Womana�? dhe a�?American Gigoloa�?, tanimA� 68 vjeA�ar A�shtA� martuar dy herA� mA� parA�, fillmisht me Cindy Crawford nga 1991 deri nA� 1995 dhe mA� pas me aktoren Carey Lowell nga 2002 deri 2013, martesA� nga e cila erdhi nA� jetA� dhe djali i tij Homer, qA� sot A�shtA� 18 vjeA�. Edhe pA�r Alejandra Silva, qA� A�shtA� 33 vjet mA� e re, kjo nuk A�shtA� martesa e parA� dhe ajo gjithashtu ka njA� djalA�.

Lexo edhe:  Michelle Obama shkon në koncertin e Bruno Mars dhe pozojnë bashkë në prapaskenë (Foto)

Sipas asaj qA� shkruan a�?The Suna�� zA�rat pA�r martesA� qarkullonin qA� nA� dhjetor, kur 35-vjeA�arja mbante nA� dorA� njA� unazA� me diamant. Ajo pati mohuar zA�rat pA�r martesA� ndA�rkohA�: a�?Jam divorcuar, por nuk besoj se do ketA� njA� martesA� tjetA�r, mbase do festojmA� bashkA� unA� edhe Richarda�?.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.