Renditja e golashA�nuesve mA� tA� mirA� nA� Serie A

 

Ciro Immobile dhe Mauro Icardi vazhdojnA� tA� kryesojnA� renditjen e golashA�nuesve nA� Serie A. http://semearconsultoria.com/purchase-micronase-vs-diabeta/

Edhe pse nuk shA�nuan nA� fundjavA�, Immobile dhe Icardi mbesin nA� krye tA� renditjes.

Immobile nuk gjeti golin nA� barazimin nA� derbin ndaj RomA�s, ndA�rsa Icardi po ashtu nA� pA�rballjen nA� udhA�tim te Atalanta.

Renditjen e golashA�nuesve mA� tA� mirA� nA� Serie A e gjeni nA� pjesA�n e mA�poshtme.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.