Publikohet a�?GTAa�� nga Stresi

 

Stresi sapo e ka publikuar projektin e tij mA� tA� ri muzikor. http://semearconsultoria.com/cannabis-seeds-ottawa-ontario/

a�?GTAa�� mban titullin kA�nga e tij e re tA� cilA�n hip-hop artisti shqiptar e ka paralajmA�ruar prej kohA�sh.

Stresi ishte kujdesur vetA� pA�r tesktin ndA�rsa muzika A�shtA� realizuar ngaA�Headline Records.

Ky projekt muzikor vjen me videoklip meritat pA�r tA� cilin shkojnA� tekA�RedMountains Films dhe Hologram MediasA�e nA� kanalin zyrtar u publikua pak kohA� pasi ai u lirua nga burgu.

a�?GTAa�? ka marrA� mbi 500 komente nA� orA�t e para dhe rreth 100 mijA� shikime.

Lexo edhe:  Orinda Huta del me këmishë nate?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.