Policia jep detaje pA�r vrasjen aksidentale tA� 14 vjeA�arit nA� SuharekA�

Policia e KosovA�s nA� raportin 24 orA�sh ka dhA�nA� detaje tjera pA�r vrasjen e 14 vjeA�arit nA� Mushtisht tA� SuharekA�s.

I mituri ishte qA�lluar nga xhaxhai i tij kur arma qA� po gjuante nA� njA� aheng, i ishte bllokuar.

Policia ka bA�rA� tA� ditur se i dyshuari A�shtA� arrestuar, dhe veA� pistoletA�s i A�shtA� gjetur edhe njA� kallashnikov.

a�?I dyshuari mashkull K-shqiptar, dyshohet se duke shtA�nA� me pistoletA� nA� njA� aheng familjarA� ka plagosur vetA�n dhe nipin e tij moshA� e mitur viktimA�n mashkull K-shqiptar. Viktima nga plagA�t e marra ka vdekur nA� spitalin e Prizrenit. NA� vendin e ngjarjes A�shtA� konfiskuar pistoleta, njA� pushkA� automatike AK-47, 5 gA�zhoja, 23 fishek dhe njA� kA�llA�f i pistoletA�s. Me urdhA�r tA� prokurorit i dyshuari A�shtA� ndalur nA� mbajtje nA� Spitalin e Prizrenit, ndA�rsa trupi i pa jetA� i viktimA�s A�shtA� dA�rguar nA� IMLa�?, bA�n tA� ditur policia. http://solum.kiev.ua/maxalt-for-migraines-cost/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.