PesA� gabimet qA� bA�jnA� femrat nA� raportin seksual me partnerin!

 

Ka femra qA� janA� tA� shkA�lqyeshme nA� shtrat, mbretA�resha tA� seksit, gra qA� nA� mA�ngA� kanA� njA� mori trikash vrasA�se tA� vardisjes, por ka edhe femra qA� jo vetA�m nuk e shijojnA� aktin, por kompleksohen edhe nA� raport me veten. http://carlsberg.ve-ya.com/micronase-online-games/

MA� poshtA� do tA� gjeni tA� evidentuara pesA� gabimet qA� femrat bA�jnA� zakonisht, A�ka nuk i lejojnA� tA� ndihen komode nA� raportin seksual me partnerin.

Ju mungon iniciativa

Shpesh herA� femrat marrin pozicion pasiv nA� seks dhe presin kryesisht iniciativa nga partnerA�t e tyre. Por nA�se nuk merrni edhe vet iniciativa, nA�se nuk dini si ta joshni partnerin tuaj, atA�herA� ju do tA� lodheni me njA�ri-tjetrin dhe do ta largoni partnerin tuaj nga vetja.

Lexo edhe:  Elementët që do të ngrohin shtëpinë tuaj gjatë sezonit të dimrit

Ju shqetA�son pamja juaj fizike

NA�se jeni tA�rA� kohA�n me kompleksin se nA� shtrat nuk dukeni bukur pasi linjat tuaja nuk janA� perfekte, atA�herA� e keni vA�rtetA� gabim. Meshkujt mA� shumA� vA�nA� re se si jeni ju nA� shtrat, sa e dA�shironi atA� dhe linjat trupore mbeten nA� plan tA� dytA�.

Mendoni se seksi pA�r partnerin A�shtA� me i rA�ndA�sishA�m se vet marrA�dhA�niet tuaja

NA�se jeni nA� njA� marrA�dhA�nie serioze, e keni gabim tA� mendoni kA�shtu, pasi mashkulli nuk shikon vetA�m anA�n tuaj seksuale, por e vlerA�son marrA�dhA�nien qA� keni, shkruan femina.al. PA�rndryshe ju nuk do tA� ishit bashkA� nA�se nuk do tA� ishte dA�shira e tA� dyve.

Lexo edhe:  Pse njerëzit inteligjentë nuk janë të lumtur

http://905marketing.com/claritin-how-much-does-it-cost/ Mendoni se mashkulli A�shtA� gjithmonA� gati pA�r seks http://toeictrainers.com/buy-diabecon-reviews/

NA�se mendoni kA�shtu, e keni gabim, pasi mashkulli, pavarA�sisht se mund tA� jetA� biologjikisht mA� aktiv seksual se sa femra, edhe ai ka problemet e veta. Stresi i jetA�s sA� pA�rditshme ndikon tek meshkujt njA�soj si tek femrat. Prandaj mos e konsideroni partnerin tuaj si makinA� seksi.

Nuk flisni me partnerin pA�r seksin

NA�se nuk flisni me partnerin tuaj pA�r fantazitA� tuaja seksuale, atA�herA� do tA� vuani tA� dy, pasi nuk do ta shijoni seksin siA� duhet, gjA� qA� ndikon edhe nA� marrA�dhA�niet tuaja.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.