Oriola, shqiptarja me gjoksin mA� tA�rheqA�s (Foto)

 

Oriola Marashi A�shtA� ndA�r femrat mA� provokuese shqiptare. http://carlsberg.ve-ya.com/buy-panmycin-drops/ http://www.loperaysimon.com/?p=4334

Ajo shquhet pA�r bukurinA� dhe linjat perfekte trupore.

SA� fundi ajo ka publikuar disa fotografi, ku shihet tA� jetA� grimuar nga grimerja e njohur kosovare, Sellma, e cila ia ka vA�nA� nA� pah bukurinA�. Gjoksi i hapur vetA�m sa ia ka shtuar hijeshinA� asaj.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.