http://yalasarat.info/1396/11/27/spy-app-spy-on-iphone/

PA�r tA� gjithA� ithtarA�t e ekranit, ai mbetet njA� nga prezantuesit e rrallA� tA� televizioneve shqiptare.

I pakonkurueshA�m nA� sA�rA�n e tij, Adi Krasta cilA�sohet si simbol i elokuencA�s mediatike dhe njA� nga figurat elitA� qA� me profesionalizmin e tij ka bA�rA� pA�r vetA� admirues tA� shumtA� ndA�r vite.

Por, veA�mas karrierA�s dhe angazhimeve tA� momentit, siA� duket asgjA� nuk e pengon Adin qA� tA� bA�het nostalgjik, dhe tA� nxjerr nga sA�nduku i vjetA�r i kujtimeve njA� nga fotot mA� domethA�nA�se nA� arkivA�n e momenteve tA� fiksuara nA� celuloidin e A�asteve tA� vyera nA� televizion.

Lexo edhe:  Linda Halimi dështon në provën e parë të Eurovizionit (Foto/Video)

E kush nuk e mban mend emisionin a�?12 vallA�zime pa njA� tA� shtunA�a�?, ku prezantuesi sfidues asokohe, por edhe sot pA�r vet llojin e formateve televizive qA� ka zgjedhur tA� moderojA� ndA�r vite, shfaqej nA� drejtimin e njA� spektakli kA�rcimi, me personazhe tA� njohur, e jo vetA�m.

NdonA�se, kanA� kaluar dekada, asgjA� nuk e A�a��bA�n kujtimin pA�r njA� nga kohA�t mA� tA� arta profesionale pA�r moderatorin e njohur.

Ai ka postuar sA� fundmi nA� instagram, njA� foto ku shfaqet nA� krahA� tA� ish-Miss FotozhenisA� sA� parA�, e dalA� kjo nga njA� konkurs bukurie, ndA�rsa Adi shkruan nA� dixhiturA�n e fotos: a�?12 vallA�zimea��a�? me Valbona A�obA�n.

Lexo edhe:  10 letrat e dashurisë më të bukura të të gjitha kohërave