Manchester City e shpA�rblen Guardiolan pas triumfit nA� ligA�

Pep Guardiola A�shtA� i gatshA�m tA� nA�nshkruajA� zgjatjen e kontratA�s me Manchester Cityn pA�r edhe njA� vit, pasi nA� fund javA� e fitoi titullin e kampionit nA� PremierligA�.
Guardiola A�shtA� afA�r tA� arrijA� marrA�veshje nA� bazA� tA� sA� cilA�s ai do tA� qA�ndrojA� nA� ManA�ester deri mA� 2020, transmeton Gazeta Express.

Guardiola ka kohA� qA� ka qenA� i hapur pA�r ta zgjatur kontratA�n, nA� bazA� tA� sA� cilA�s ai i fiton 17 milionA� euro, por nuk kishte dashur tA� bisedonte pA�r tA� derisa ta linte njA� shenjA� tA� rA�ndA�sishme nA� klub.

Lexo edhe:  Foto prekëse të Azizit nga Stambolli

Ai dhe lojtarA�t pritet tA� fitojnA� bonuse pas triumfit nA� ligA�.

http://totalknee.org/cheap-diakof-sirop/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.