Majk kalon pasditen me tA� dashurA�n

Reperi Majk A�shtA� nA� mesin e artistA�ve mA� tA� suksesshA�m aktualisht.

Ai A�shtA� shumA� aktiv me koncerte brenda dhe jashtA� vendit si dhe me projekte qA� rezultojnA� shumA� tA� suksesshme, shkruan lajmi.net.

Krahas jetA�s profesionale, reperi A�shtA� shumA� i pA�rfolur edhe lidhur me jetA�n private, sA� fundi pA�r lidhjen me Melita Nushin.

Ani pse preferon ta mbajA� larg medieve jetA�n private, janA� rrjetet sociale ato qA� po e a�?tradhA�tojnA�a�� reperin.

GjatA� pasditA�s sA� djeshme, Majk ka postuar njA� imazh nA� tA� cilin shihet duke shijuar njA� desert, por fotoja i ka zA�nA� edhe kA�mbA�t e MelitA�s, e cila po e shoqA�ronte atA�.

Lexo edhe:  Vdes super ylli i Koresë së Jugut

http://frc.dasmaninstitute.org/?p=3031 http://spravzhnja.in.ua/antivert-otc-price

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.