Lovato tregon strijat, celulitin dhe peshA�n e tepA�rt: Duhet ta doni veten ashtu si jeni

Demi Lovato vazhdimisht ka shpA�rndarA� mesazhe pozitive rreth pranimit tA� figurA�s trupore dhe dukjes sA� femrave.

NA� muajt e fundit, kA�ngA�tarja ka shtuar nA� peshA�, mirA�po i ka kA�shilluar fansat qA� edhe krahas celulitit, strijave dhe barkut jo tA� tendosur, tA� vazhdojnA� ta duan veten.

A�(Foto: Instagram/ddlovato)

Nga fillimi i muajit prill, Lovato ka filluar tA� publikojA� fotografi tA� trupit tA� saj nA� Instagram.

a�?Strija dhe trashje, por akoma e dua vetena�?, ka shkruar kA�ngA�tarja nA� pA�rshkrimin e njA�rA�s prej fotografive, nA� tA� cilA�n vA�rehet se ka shtuar nA� peshA�.
http://toannhungauto.com/best-cannabis-seeds-bank/

Disa ditA� mA� pas, 25-vjeA�arja ka shpA�rndarA� njA� tjetA�r fotografi, nA� tA� cilA�n shfaqej me pantallona tA� shkurtra dhe njA� bluzA�.

FotografinA� e ka shoqA�ruar me mbishkrimin: a�?Celulit, por akoma e dua vetena�?.

Lexo edhe:  E dA�nojnA� nA� PrishtinA�, arrestohet pasi i fyen policA�t

Derisa shumA� nga fansat kanA� komentuar se nuk shohin celulit nA� kA�mbA�t e kA�ngA�tares, ajo ka sqaruar nA� komente se ka pA�rdorur filtA�r nA� fotografi.

A�(Foto: Instagram/ddlovato)

a�?Kam celulit njA�soj si 93 pA�r qind e femrave. Ajo qA� shihni nA� Instagram, nuk A�shtA� gjithmonA� ashtu si duket. Duhet ta pranojmA� atA� qA� jemia�?, ka thA�nA� kA�ngA�tarja.

MegjithatA�, nA� profilin e saj nA� Instagram janA� tA� pranishme edhe shumA� imazhe, nA� tA� cilat Demi duket shumA� tA�rheqA�se.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.