Leonardo DiCaprio momente intime me tA� dashurA�n nA� a�?Coachellaa�?

Leonardo DiCaprio dukej shumA� komod me tA� dashurA�n e tij, Camila Morrone nA� “Coachella” pasi po ushqehej nA� njA� rostiA�eri.

43 vjeA�ari, fitues i a�?Oscarsa�? ishte zhytur nA� atmosferA�n e festivalit, i veshur shumA� sportiv, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

A�ifti dukeshin shumA� tA� dashuruar me njA�ri-tjetrin derisa po shijonin atmosferA�n e festivalit a�?Coachellaa�?.

Modelja 20 vjeA�are, Camila po e ushqente Leon, derisa po qA�ndronin nA� njA� rostiA�eri dhe po qA�ndronin nA� mesin e njA� turme tA� madhe qA� ishin aty pA�r tA� ndjekur festivalin.

Muajin e kaluar, A�ifti u fotografuan nga paparacA�t derisa po shijonin mA�ngjesin nA� Hollywood, ndA�rsa duken shumA� tA� dashuruar nA� A�do paraqitje publike.

Lexo edhe:  Edi Shukriu laureate e çmimit për trashëgimi kulturore “Dea Dardanicae”

Camila A�shtA� njA� nga shumA� modelet me tA� cilat Leo ka qenA� i lidhur nA� gjithA� karrierA�n e tij, pA�rfshirA� a�?engjA�jta�� e Victoriaa��s Secret, Gisele Bundchen dhe Bar Refaeli. http://blog.flavert.com/2018/02/16/buy-skunk-seeds-with-paypal/ A�

http://guilhermerosario.com/2018/02/13/purchase-lady-era-100mg/ http://www.kangle.se/order-geriforte-himalaya/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.