Leonardo Ciparion kapet a�?mata�? teksa i falA� puthje pasiononte modeles 20 vjeA�are

Ka tre gjA�ra tA� sigurta nA� jetA�, qA� A�shtA� vdekja, taksat dhe Leonoardo DiCaprio me njA� modele nA� A�do rast.

Leo ka vazhduar jetA�n e tij pA�r shumA� vite duke ndjekur nga mbas modele tA� reja dhe kA�tA� herA� A�shtA� parA� me Camila Morrone.

Leo, 43 vjeA�ar u ka teksa po puthej me 20 vjeA�are Camila nA� njA� event nA� festivalin e KalifornisA�.

Modelja argjentinase u pa teksa i ishte ngjitur nA� qafA� aktorit hollywoodian dhe po e puthte shumA� pasion edhe pse ai A�shtA� 20 vjet mA� i ri.

Lexo edhe:  Kim Kardashian vesh vajzën me markën e blogeres shqiptare

http://kohr-wind.de/cheap-compazine-side/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.