Kjo është data kur do të publikohet dueti nga Genc Prelvukaj e Eni Koçi

Si duket tashmë kanë gati projektin e tyre të parë, për të cilin ka kohë që kanë paralajmëruar. Fjala është për dyshen e këngëtarëve të njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar Eni Koçi e Genc Prelvukaj, të cilën do ta sjellin projektin e parë të përbashkët muzikor.

“Vetëm ti” kështu është titulli i këngës më të re, për të cilin dyshja, kanë bërë të ditur se do të publikohet këtë të shtunë, shkruan Kolona.info

E këtë e ka bërë të ditur edhe Genci, i cili përmes llogarisë së tij në Instagram , ka publikuar një foto e cila si duket është bërë gjatë xhirimeve të videoklipit.

 

Lexo edhe:  Më seksi se kaq nuk e keni parë asnjëherë nusen e nipit të Envër Hoxhës (Foto)

“E shtune 14.10.2017, ora 13:00 “Vetem ti ” feat Eni Koçi “, kështu ka shkruar Genc Prelvukaj, përkrah fotos në Instagram./Kolona.info

Lexoni edhe: