KA�shtu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit

 

Reperi Getoar Selimi po shijon A�do detaj nga martesa e tij me Marina VjollcA�n.

PA�rveA� kA�saj po vazhdon qA� fansat ta��i mbajA� pranA� me projekte tA� reja muzikore e publikimin e imazheve nga pA�rditshmA�ria nA�pA�r rrjete sociale.

SA� fundmi e ka sjell njA� foto me gruan e tij MarinA�n ndA�rsa gjenden brenda veturA�s sA� shtrenjtA� a�?Mercedesa�� tA� Getoar Selimit.

KujtojmA� se Geti po vazhdon akoma tA� jetA� shumA� i rezervuar ndaj mediave e pavarA�sisht kA�saj publiku po e do dhe respekton.

http://momanddadmagicbox.com/buy-aricept-from-canada/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.