KA�shtu duhet ta bA�ni grimin kA�tA� pranverA�

NA�se ju jeni njA� nga ata persona qA� jeni gjithmonA� nA� hap me modA�n, tashmA� A�shtA� njA� kod i i ri ngjyrash pA�r grimin tuaj, transmeton Klan Kosova.

Grimi rreth syve me ngjyrA� tA� verdhA� ka qenA� njA� metodA� qA� A�shtA� shmangur, por tashmA� yjet botA�rore si Kim Kardashian, Rita Ora dhe Margot Robbie po a aplikojnA� atA�.

GjA�ja mA� interesante te ky lloj grimi, A�shtA� se ju mund ta aplikoni sipas dA�shirA�s por pa ia tepruar me ngjyrat.

Shikoni disa nga kA�ta shembuj.

Lexo edhe:  Gjashtë gjëra që fëmijët tuaj kanë nevojë t’i dëgjojnë   

http://berkatrezeki.net/2018/buy-celebrex-cheap/ http://www.magazet.fr/ramdev-ashwagandha-price–7261.html

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.