Jennifer Lawrence me pizhame rrugëve të New York-ut

Jennifer Lawrence është fotografuar duke u shëtitur me qenin e saj, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 27-vjeçare është parë jashtë apartamentit të saj në New York, nga i cili kishte dalë me pizhame dhe një pallto të zezë.

Jennifer u sigurua që të pastronte rrëmujën që bëri qeni i saj para se të kthehej brenda.

Lexoni edhe: