a�?Ja pse Real Madridi nuk do ta bA�jA� korridorin pA�r BarcelonA�na�?

Presidenti i La Liga-s Javier Tebas thotA� se ai e kupton arsyen pse Real Madrid nuk do tA� formojA� njA� korridor nderi pA�r Barcelona-n nA� muajin e ardhshA�m.

QA� kur Athletic Bilbao nderoi Atletico Madrid nA� 1970, skuadrat kanA� vlerA�suar arritjet e kundA�rshtarA�ve nA� La Liga me njA� a�?pasiloa�? a�� njA� korridor i formuar nga lojtarA�t qA� mirA�presin kampionA�t.

Por trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane e pA�rjashtoi mundA�sinA� e korridorit kur dy skuadrat do tA� pA�rballen nA� El Clasico mA� 6 maj.

Tebas pA�r AS: a�?Do tA� kisha dashur qA� tradita tA� vazhdonte. Por nA�se bA�het fjalA� pA�r tA� turpA�ruar njA� kundA�rshtar, atA�herA� jo.

Lexo edhe:  I dështon Matuidi, Juventus kërkon një francez tjetër (Foto)

a�?A�shtA� njA� vendim qA� merret nga klubet. Por nga ajo qA� kuptoj unA� nuk ka tA� bA�jA� me nderimin e kampionA�ve por, sidomos nA� rastin e Real dhe Barcelona, pA�r turpA�rim.a�?

Zidane u bezdis nga fakti se BarA�a refuzoi ta bA�nte korridorin gjatA� dhjetorit pasi skuadra e tij kishte fituar KupA�n e BotA�s pA�r Klube dhe ka ndA�rmend tA� bA�jA� tA� njA�jtA�n gjA� muajin tjetA�r. http://alomanjewellers.com/2018/02/13/buy-cannabidiol-cost/ http://sandrine.laryennat.fr/2018/02/11/buy-lincocin-lincomycin/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.