Eugent Bushpepa favorit pA�r tA� fituar a�?Eurovizion 2018a�?

Edhe kA�tA� vit mbahet festivali i muzikA�s evropiane “Eurosong”.

ShqipA�ria kA�saj radhe pA�rfaqA�sohet nga kA�ngA�tari Eugent Bushpepa me kA�ngA�n a�?Malla�?, shkruan lajmi.net.

Si pA�r A�do vit, edhe kA�tA� herA� janA� publikuar disa sondazhe tA� cilat tregojnA� se kush janA� favoritA�t kryesorA� pA�r tA� fituar kA�tA� kompeticion.

NA� sondazhin a�?Poll 2018a�?, qA� merret me pA�rcjelljen e ecurisA� sA� zhvillimeve rreth kA�tij festivali tashmA� janA� renditur pretendentA�t pA�r A�mimin e parA�.

PA�rfaqA�suesi i ShqipA�risA�A�A�shtA� renditur nA� vendin e katA�rt me gjithsej 2471 vota, ndA�rsa para tij janA� kandidatA�t nga Bjellorusia, Izraeli dhe Spanja.A�/Lajmi.net/

Lexo edhe:  Mogherini thotë se po rriten tensionet në Ballkan

http://reaacburkina.com/instagram-spy-phone-call-tracker http://leseries.cz/order-lasuna-botanical-name/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.