Ermal Fejzullahu vendos të heqë kilet e tepërta

Kilet e tepërta janë ato që si duket kohëve të fundit po e pengojnë këngëtarin e njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar, Ermal Fejzulahun.

E kjo e ka bërë, që ai të merret më seriozisht me këtë, për të larguar kilet e tepërta, shkruan Kolona.info

E ai këtë e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në Instagram, ku në Instastori ka publikuar një video e ku shihet duke vrapuar në parkun e Gërmisë.

“Dita e 10-të po me 10-të lule nuk qel pranvera”, kështu ka shkruar Ermal Fejzullahu, në Instastori./Kolona.info

Lexo edhe:  Vajza në foto tashmë këngëtare me famë botërore (Foto)

Lexoni edhe: