Enca paralajmA�ron publikimin e skenave a�?tA� sikletshmea�? tA� klipit a�?Duaa�?

KA�ngA�tarja provokative, Enca Haxhia, nuk e ka kryer ende punA�n me videoklipin e saj tA� ri a�?Duaa�?.

Ajo nA� rrjetin social Instagram ka paralajmA�ruar publikimin e prapaskenave tA� klipit.

Dhe jo vetA�m, bukuroshja provokative ka paralajmA�ruar publikimin e skenave qA� ajo i quan a�?tA� sikletshmea�? me modelin e famshA�m portugez Pierluigi Fracassi.

Ajo e quan madje atA� edhe njA� person tA� mrekullueshA�m.
http://in-q.com/omnicef-250-mg-price/

A�KA�ngA�tarja Enca Haxhia erdhi me skena a�?tA� nxehtaa�� nA� klipin e ri a�?Duaa�?

a�?Skena mA� e sikletshme ndonjA�herA�. Kush dA�shiron ta��i shohA� prapaskenata�?, ka shkruar Enca nA� postimin e saj nA� Instagram.

Lexo edhe:  Çfarë po ndodh në plazhet shqiptare? Një tjetër pushues vdes në Kavajë

Shumica e adhuruesve tA� EncA�s kanA� mirA�pritur publikimin e kA�tyre skenave a�?tA� papA�rshtatshmea�?.

http://enjoysmile.pt/?p=1725

A�Foto nga videoklipi

Enca pati vA�mendje tA� madhe me projektin e saj a�?Duaa�? qA� flet pA�r njA� tradhti.A�

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.