Elgit Doda për pak ditë vjen me “Nuk ke faj”

“Nuk ke faj”. Kështu e ka titulluar këngën e re këngëtari nga Shqipëria Elgit Doda, e cila këngë sipas tij do të lansohet në treg për pak ditë, shkruan kolona.info.

Këngëtari ka sjell pak nga kënga e re në Instagram, ndërsa kënga e plotë pritet të lansohet për pak ditë. /Kolona.info

Vetëm pak ditë dhe publikohet kënga e re #NukKeFaj #O2Records @onima.co

A post shared by G I T I ® (@elgitdoda) on

Lexoni edhe: