Edhe Adele e mahnitur nga interpretimi i Beyonce

Beyonce Knowles i ka mahnitur fansat nA� gjithA� botA�n me performancA�n e saj dyorA�she nA� Festivalin Coachella tA� shtunA�n mbrA�ma.

NdA�rsa jo vetA�m fansat e zakonshA�m e kanA� ndjekur interpretimin e saj nA� festivalin e KalifornisA�, por atA� e kanA� pA�rcjellA� edhe yjet e njohura tA� muzikA�s.

http://www.irisevers.nl/cheap-lady-era-reviews/

NjA� prej tyre A�shtA� e famshmja Adele, e cila e ka shijuar tej mase paraqitjen e divA�s amerikane nA� skenA�.

http://www.kangle.se/buy-sinequan-reviews/

Britanikja 29-vjeA�are i ka publikuar disa video nA� rrjetet sociale, ku paraqitet duke u argA�tuar dhe vallA�zuar me muzikA�n e Beyonce.

Autorja e hitit a�?Helloa�? madje ka bA�rA� edhe a�?twerka�� pA�rpara televizorit, ndA�rsa videot e publikuara kanA� marrA� miliona pA�lqime.

Lexo edhe:  'Hollywood' prezanton 'arsenalin' e verës

http://www.sieuthivatlieuxaydungonline.com/ho-tro-khach-hang/fincar-online-bestellen

GjatA� performancA�s sA� saj nA� skenA�, Beyonce i befasoi tA� gjithA� duke ftuar nA� skenA� Kelly Rowland dhe Michelle Williams, bashkanA�taret e dikurshme tA� grupit a�?Destinya��s Childa�?.

NdA�rsa kujtojmA� se ditA� mA� parA�, skenA�n e Coachellas e pushtoi edhe kA�ngA�tarja shqiptare me famA� botA�rore, Rita Ora.

PA�r performancA�n e saj, 27-vjeA�arja ishte veshur me kostum tA� zi, i cili ekspozonte pjesA� tA� trupit tA� kA�ngA�tares.

A�Rita Ora nA� Festivalin CoachellaA�(Foto: Getty Images)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.