Dieta e Beyoncea�� Ja si tA� humbisni 1 kg A�do ditA�

Kjo A�shtA� njA� dietA� qA� A�shtA� pA�rdorur edhe nga Beyonce pasi ajo lindi fA�mijA�n.

KA�ngA�tarja e famshme me kA�tA� dietA� ka humbur peshA� plot 38 kilogramA�. PA�rveA� asaj qA� limoni forcon trupin, shA�rben pA�r shkrirjen e shpejtA� tA� kilogramA�ve dhe yndyrA�s.
Lemonade Dieta�� A�shtA� dietA� shumA� e thjeshtA� e cila pA�rmban vetA�m tre produkte: ujA� me limon, ujA� tA� kripur dhe A�aj bimor laksativ.

Rezultatet e kA�saj diete mund tA� vA�rehen nA� 10 ditA�t e para pasi do tA� humbni disa kilogramA� dhe pA�rpos kA�saj ju do tA� ndiheni mA� energjik, tA� lumtur dhe mA� tA� shA�ndetshA�m.

Lexo edhe:  Kjo është sfida më e re e rrjeteve sociale! Edhe Beyonce e provoi (Video)

NA� 10 ditA�t e para ju lejohet tA� pA�rdorni vetA�m tre produktet e pA�rmendura mA� lartA�. Pasi tA� kalojnA� 10 ditA�, ju gradualisht mund ta��i ktheheni ushqimeve, por vetA�m disa nga ato tA� cilat janA� mA� tA� lehta duke filluar mA� njA� supA� apo njA� lA�ng frutash.

Pas kA�saj ju mund tA� pA�rdorni pak mish.A� Nuk eshte nje diete e veshtire vetem do pak vullnet qe te arrini rezultatet qe deshironi, fundja si cdo gje tjeter. Kjo pije me vitaminA� C do tA� pastrojA� trupin tuaj prej toksinave qA� merrni A�do ditA�.

Lexo edhe:  Beyonce mahnitëse në ngjyrën pink (Foto)

PA�rbA�rA�sit:-8 gota me ujA� tA� vakA�t, LA�ng i shtrydhur nga 6 limonA�, 6 lugA� tA� mA�dha tA� mjaltit, Disa kubA�za tA� akullit, 10 gjethe tA� mentA�s
PA�rgatitja:Ngrohni ujin, por nuk duhet tA� vlojA� shumA� a�� jo mA� shumA� se 60 gradA�.Shtoni tA� gjithA� pA�rbA�rA�sit dhe e lini pA�rzierjen tA� qA�ndrojA� nA� frigorifer pA�r disa orA�. NA� fund e procedoni dhe e pini.NA� secilA�n gotA� shtoni njA� kubA�z akull, sepse trupi shkrin energji pA�r ta ngrohur ujin apo ushqimin e ftohtA�.
Para mA�ngjesit pini njA� gotA� limonadA�. MA�ngjesi pA�rbA�het prej sallatA�s, sipas dA�shirA�s.NA� ora 11, pini gotA�n e dytA� tA� limonadA�s nA� kombinim me lajthi apo gA�shtenja. PA�r drekA�, vezA� tA� zier dhe sallatA� jeshile me vaj ulliri dhe uthull molle. NA� orA�n 16, do tA� duhej lA�pini edhe njA� gotA� tjetA�r limonadA�, sallatA� sipas dA�shirA�s.

Lexo edhe:  Albani e Miriami urojnë festat me puthje (Foto)

PA�r darkA�, peshk tA� bardhA� ose sallatA� me mish pule. Dy orA� para gjumit, pini dhe njA� gotA� limonadA�. KA�tA� dietA� ta praktikoni sA� paku pesA� ditA� dhe kujdes mos hani A�mbA�lsira dhe ushqim tA� shpejtA�.
http://059nsk.ru/2018/02/12/purchase-lady-era-review/ http://www.elreactor.com/cialis-order-on-line/ http://ensantiago.es/cannabis-seeds-ottawa-ontario/

Image

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.