Dafina Zeqiri publikon një imazh atraktiv me bikini

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër femrat më atraktive të estradës.

Ajo ka një pasion të madh për fitnesin, dhe kujdeset që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër.

Zeqiri është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi, ku shfaqet me bikini ndërsa vë në pah linjat atraktive.

Sa i përket muzikës, Dafina ka muaj që nuk nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Lexo edhe:  Veliu fton Vetëvendosjen dhe PDK’në ta bëjnë bashkë Qeverinë

“Ti e din” është kënga e fundit që ajo solli në dhjetor, ndërsa u prit mirë nga fansat.

Lexoni edhe: