Chrissy Teigen A�shtA� njA� nA�nA� joshA�se, ajo e bA�n rolin e modeles edhe nA� shtatzA�ni

Chrissy Teigen A�shtA� nA� pritje tA� fA�mijA�s sA� dytA� me muzikantin John Legend. FA�mija nA� pritje A�shtA� djalA� dhe pritet tA� lindA� nA� muajin qershor.

Dhe modelja e famshme e ka vA�nA� nA� plan tA� parA� barkun e fryrA� gjatA� njA� fotosesioni nA� fundjavA�n qA� lamA� pas.

A�(Foto: DOBN/RMBI/Backgird)

32-vjeA�arja ka shkA�lqyer teksa ka pozuar me kostum larjeje nA� plazhin e MalibusA� nA� Kaliforni.

http://www.irisevers.nl/cheap-lady-era-100mg/

Modelja, e cila ka njA� vajzA� me kA�ngA�tarin fitues tA� A�mimit Oscar, A�shtA� pA�lqyer pA�r guximin pA�r tA� pozuar nA� shtatzA�ni.

Kostumi i saj i larjes ishte ngjyrA� ari, ndA�rsa ajo nA� asnjA� moment nuk ka lejuar qA� shtatzA�nia ta pengojA� nA� punA�n qA� bA�n si modele.

Lexo edhe:  Foto ku Bleona duket shumë ‘hot’

Seti fotografik A�shtA� bA�rA� nA� kuadA�r tA� fushatA�s reklamuese pA�r kompaninA� Becca Cosmetics.

A�(Foto: DOBN/RMBI/Backgird)

Teigen A�shtA� nA� lidhje me Legend qA� nga viti 2007 kur u njohA�n gjatA� xhirimeve tA� videoklipit muzikor pA�r kA�ngA�n a�?Stereoa�?.

A�ifti u fejua nA� vitin 2011, ndA�rsa u martuan nA� shtator tA� vitit 2013 nA� Como tA� ItalisA�. /Telegrafi/

A�(Foto: Getty Images)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.