A�farA� po ndodhA�, Kendall shihet nA� krahA�t e The Weeknd

Kendall Jenner dhe The Weeknd janA� parA� duke u pA�rqafuar gjatA� ditA�s sA� tretA� tA� Festivalit tA� MuzikA�s, Coachella 2018, nA� Indio, Kalifornia.

Modelja 22-vjeA�are dhe kA�ngA�tari 28-vjeA�ar e njohin mirA� njA�ri-tjetrin, pasi kA�ngA�tari ishte nA� lidhje me miken e saj mA� tA� ngushtA�, Bella Hadid.

Duket se The Weeknd dhe Bella mund tA� kthehen sA� bashku, pasi thuhet se u panA� duke u puthur gjatA� kA�tij festivali, edhe pse modelja hyri nA� Instagram pA�r ta��i mohuar thashethemet.

kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857 http://passionbelts.ru/?p=5317 kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857 http://blog.flavert.com/2018/02/13/assignment/ kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.