Blunt dhe Real ndryshojnA� emrin, ja si quhen tani

JanA� dy nga reperA�t mA� tA� pA�rfolur aktualisht.

http://blog.flavert.com/2018/02/15/price-of-arimidex-in-india/ http://axelsonsint.se/?p=15434

Dyshja Blunt dhe Real janA� bA�rA� shumA� aktiv nA� rrjete sociale, nA� tA� cilat shprehin A�do gjA� qA� dA�shirojnA� ta thonA� pA�r publikun, shkruan lajmi.net.

ReperA�t kanA� vendosur qA� ta ndryshojnA� emrin artistik, e kA�tA� gjA� e ka bA�rA� tA� ditur vetA� Real pA�rmes njA� postimi nA� Insta-Story.

Ai bA�ri tA� ditur qA� mA� nuk do tA� quhen Blunt dhe Real por a�?Shaolin ganga�?, e me kA�tA� rast zbuloi edhe datA�n e publikimit tA� klipit.

Lexo edhe:  Mjekët e kanë pranuar: Kjo pije shëron depresionin më mirë se të gjitha ilaçet farmaceutike!

Videoklipi me pamje eksplicite do tA� publikohet gjatA� ditA�s sA� sotme, ndA�rsa mbetet tA� shihet se A�farA� kanA� pA�rgatitur dyshja.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.