Beyonce kthen Destinya��s Child nA� Coachella

Destinya��s Child kanA� bA�rA� njA� performancA� tA� jashtA�zakonshme nA� Coachella.

KA�ngA�tarja e njohur Beyonce, ka kthyer pA�r njA� natA� Kelly Rowland dhe Michelle Williams, dhe tA� tria morA�n vA�mendjen nA� festivalin e muzikA�s nA� Kaliforni, Coachella, shkruan BBC, transmeton Koha.net.

a�?Trioa�� hapi performancA�n e tyre me hitin e vitit 2004 a�?Lose My Breatha�?, mA� pas me a�?Say My Namea�? dhe a�?Soldiera�?.

Kjo ishte hera e parA� qA� ato janA� shfaqur bashkA� qA� nga viti 2015 nA� a�?Stellar Gospel Music Awardsa�?.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.