Bella Hadid e The Weeknd sA�rish bashkA�!

Supermodelja e njohur Bella Hadid, duket se iu A�shtA� kthyer dashurisA� sA� vjetA�r!

Kjo pasi sipas mediave tA� huaja rozA�, Bella ka rindezur romancA�n e saj pA�rsA�ri me The A�eeknd, njofton Klan Kosova.

Sipas njA� burimi i cili ka folur pA�r Mail Online, ata janA� parA� duke u puthur nA� festivalin e muzikA�s Coachella gjatA� fundjavA�s.

http://vidabreve.com/buy-colchicine-online/ a�?Ata ishin tA�rA�sisht tA� fokusuar tek njA�ri-tjetri. U puthA�n disa herA� dhe Kylie e Kendall Jenner shkuan disa herA� nA� tavolinA�n e tyrea��a��.

Fansat kanA� spekuluar se kA�nga e re e The Weeknd, Wasted Time, flet pA�r humbjen e modeles.

Lexo edhe:  Isa Mustafa i ha fjalët për 70 dosjet, thotë se është i hapur për bashkëpunim me VV-në

A�ifti ishin ndarA� dikur nA� vitin 2016-tA� pas dy vjetA�sh lidhje.

http://www.everyonebegreen.com/cytotec-for-cheap/

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.