Bebe Rexha zA�vendA�son Rihanna-n (VIDEO)

http://fishcreekassets.com/order-diakof-sirop/
KA�ngA�tarja shqiptare me famA� ndA�rkombA�tare, Bebe Rexha ka performuar nA� Vegas, krah Florida Georgia Line dhe mA� pas udhA�toi drejt koncertit madhA�shtor tA� Coachella pA�r tA� zA�vendA�suar divA�n e muzikA�s, Rihanna.

Eminem zgjodhi kA�ngA�taren shqiptare pA�r tA� kA�nduar para tA� gjithA�ve a�?Monstera�?, njA� projekt muzikor qA� e ka realizuar me Rihanna.

PA�r kA�tA�, Rexha e ka falA�nderuar reperit tA� famshA�m pA�rmes njA� postimin nA� rrjetin social Instagram ku thotA�:

a�?Nata e kaluar ishte si nA� filma. UnA� kA�ndova kA�ngA�n qA� mA� ndryshoi jetA�n krah njA� legjende. GjithA�ka vjen si njA� rreth. Fameminderit Eminem qA� mA� zgjodhe mua.a�?

Coachella 2018

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.