Beatrix Ramosaj publikon foto provokuese nga shtrati (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj pëlqehet shumë nga fansat për këngët dhe sharmin e saj.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është thuajse çdo ditë aktive.

Shpesh, këngëtarja Ramosaj preferon që të publikojë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet e nxehta.

 Beatrix Ramosaj është njëra ndër këngëtarët më atraktive të skenës. Burimi i fotos: Instagram

Së fundmi, Beatrix ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në InstaStory këtë mëngjes.

Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat teksa pozon para pasqyrës, ndërsa nuk zbulon asgjë nga trupi i saj.

Lexo edhe:  Azizja i dhuron Lohan një shami! Ja si duket Lindsay Lohan e mbuluar si myslimane (Foto)

Tash e sa kohë, këngëtarja vazhdon të mbetet beqare, duke treguar se nuk e ka gjetur ende mashkullin ideal.

 Beatrix Ramosaj publikon një imazh provokues nga shtrati. Burimi i fotos InstaStory

Lexoni edhe: