Ardian Bujupi shpA�ton pA�r njA� a�?fije flokua�� pa e shtypur makina

 

http://semearconsultoria.com/himalaya-himcocid-price/ PA�rkushtimi i madh pA�r ta sjell njA� videoklip profesional pA�r pak sa nuk i kushtoj shumA� Ardian Bujupit.

KA�ngA�tari i njohur ka publikuar njA� video nA� Instagram tA� cilA�n e ka shkA�putur nga prapaskenat e klipit tA� ri e qA� shihet se pA�r pak sa nuk e ka shtypur makina teksa po bA�nte xhirimet, shkruan lajmi.net

PA�r fatin e tij tA� mirA� nuk ndodhi diA�ka e keqe dhe ekipa me tA� cilA�t po punonte arritA�n qA� ta ndalin makinA�n.

Videon ai e ka cilA�suar si qesharake dhe e ka ndarA� edhe me ndjekA�sit nA� Instagram e kA�nga e re u mirA�prit nga fansat.

Lexo edhe:  Motrat Hadid zhvishen për “Vogue”

KA�tA� videoklip Ardiani e ka xhiruar nA� Dubai nA� kuadA�r tA� a�?Arigatoa�� projekt ky i realizuar nA� gjuhA�n gjermane dhe qA� A�shtA� pjesA� e albumit tA� tij tA� fundit.

😂😂😂😂😂 #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.