Alketa Vejsiu tregon tA� vetmen gjA� qA� nuk e shqetA�son nA� mA�ngjes

Ka publikuar njA� fotografi nga shtrati. Dhe aty ka treguar se A�shtA� vetA�m njA� gjA� qA� nuk e shqetA�son mA�ngjeseve. E ajo A�shtA� e qeshura e fA�mijA�ve tA� saj, shkruan Kolona.info.

Alketa Vejsiu ka treguar se nuk e shqetA�son vetA�m qeshja e fA�mijA�ve tA� saj, kur e zgjon nA� mA�ngjes.

a�?E vetmja thirrje e cila nA� mA�ngjes qA� nuk mA� shqetA�son, A�shtA� qeshja e fA�mijA�ve tA� mi!a�?, ka shkruar ajo./Kolona.info

http://dymonpower.ca/?p=48495

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.