Aktorja e famshme shfaqet transparente në Coachella

 

Aktorja e famshme, Bella Thorne ka qenë njëra nga  të famshmet e shumtra që iu bashkuan festivalit të famshëm Coachella.

Dhe mbrëmjen e së dielës 20-vjeçarja si gjithmonë guxoi shumë me veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan tërësisht transparent dhe të brendshmet e saj ishin komplet të dukshme.

Aktorja shoqërohej nga i dashuri i saj Mod Sun.

Party time! She lived it up along with most of Hollywood at Coachella over the weekend. And Sunday night saw Bella Thorne don her most daring look yet for the festival in Indio, California

Racy: The actress' rapper boyfriend Mod Sun couldn't keep his hands off of Bella and was even pictured kissing her decolletage during one steamy cinch 

 

Lexoni edhe: