Aksident i rA�ndA� me nA�ntA� tA� lA�nduar nA� TrudA� (Foto)

NjA� aksident komunikacioni ka ndodhur sot nA� hyrje tA� autostradA�s a�?Ibrahim Rugovaa�?, pA�rkatA�sisht nA� fshatin TrudA� tA� PrishtinA�s,

Sipas njA� lexuesi tA� Indeksonline, nga aksidenti kanA� mbetur tA� lA�nduar nA�ntA� persona.

Aksidentin e kanA� konfirmuar edhe zyrtarA� policor. Daut Hoxha, zA�dhA�nA�s nA� PolicinA� e KosovA�s ka thA�nA� pA�r Indeksonline se nA� aksident janA� lA�nduar nA�ntA� persona.

Ai ka apeluar tek pjesA�marrA�sit nA� trafik qA� tA� jenA� mA� tA� kujdesshA�m, pA�r tA� garantuar njA� siguri mA� tA� madhe nA� rrugA�t e KosovA�s.

a�?Me 17:04.2018 rreth orA�s 17:25, Policia ka pranuar njA� informatA� pA�r njA� aksident me lA�ndime trupore ne hyrje te autostradA�s nA� fsh.Lebane, ku te pA�rfshira janA� dy automjete. Sipas informatave fillestare si pasoj e aksidentit lA�ndime kane marr nA�ntA� (9) persona . Ne vendin e ngjarjes ka dale njA�sit kompetente policore dhe ndihma e shpejt.

Lexo edhe:  Presidentët Thaçi e Meta zbulojnë shtatoren e Idriz Seferit në Gjilan

http://noghrebiriaie.com/business-plan/ http://queenster.com/business-plan/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.